Risk Danışmanlığı

RİSK ve DENETİM DANIŞMANLIĞI

Aten Güvenlik olarak Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tesislerinin risk analizi değerlendirilmektedir. Yapılacak olan Risk analizi sonucunda elde edilen bilgiler ile güvenlik planları oluşturulur. Bu güvenlik planları müşterilerimize sunularak gerekli görülen fiziki, elektronik ve çevre güvenlik tedbirleri alma süreci başlar.

Bu kapsamda; yerleşim bölgesi değerlendirmesi, bölgesel risk analizi, proje için belirlenecek tehditlere göre önleyici öneriler geliştirilmesi, proje için önerilen fiziki güvenlik planlamasının hazırlanması, güvenlik kontrol noktalarının belirlenmesi, güvenlik kontrol noktaları uygulamaları, güvenlik kontrol noktaları güvenlik gereçlerinin belirlenmesi, güvenlik personeli planlaması yapılmaktadır.

Ayrıca elektronik güvenlik alanında da CCTV sistemi, access control sistemi, acil kaçış kapıları kontrol sistemi, yol kapama ve bariyer sistemleri, X-Ray detektörleri, metal kontrol detektörleri planlanması ve çevre güvenlik sistemi planlaması gerçekleştirilmektedir.

Aten Güvenlik olarak tesisinizde yapılacak olan Risk Analizi ve Özel Güvenlik Danışmanlığı konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz ile 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri Kanununa ve Yönetmeliğine uygun titizlik ile yapılmaktadır.