Aten Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş.

Tamamen yerli sermaye ile, 2020 yılında kurulmuş olan Aten Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş. temelini 2004 yılında çıkarılan 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında oluşturan, tecrübeli yönetici kadrosu ve uzman saha ekibi ile olabilecek maksimum güvenceyi temin eden, kalitenin pahalı olmadığı ekonomik bir kurumdur.

İşletme ve kuruluşların kendi bünyelerinde güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaları ve bu hizmeti sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri gerek maddi olarak gerekse takibi zor olduğu aynı zamanda işletmeler için büyük zaman kaybı oluşturduğu her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak kurulan Aten Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş. işletme ve kuruluşların Güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak ve aynı zamanda tesislerin Güvenlik Risk Analizlerini hazırlayarak oluşabilecek olumsuzlukların ve güvelik açıklarının da önüne geçecektir.

MİSYON

Aten Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş. iş ortaklarının güvenliğini, iyi eğitilmiş, tecrübeli ve profesyonel saha personeli ve günümüz teknolojisini kullanarak, kaliteli hizmet sunmaktır.

VİZYON

Aten Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş. tarafından taahhüt edilen hizmetleri eksiksiz ve zamanında yerine getirerek müşteri memnuniyeti sağlamak ve güvenlik sektöründe önde gelen şirketler arasında ve uluslararası pazarda yerini almaktır.